A&M / Altany

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Standardní altán – 3 x 3 m

18 262  Nejnižší cena 30 dní před akcí 128 266 

Altán I – 3 x 3m

25 286  Nejnižší cena 30 dní před akcí 177 600 

Altán VI – 3,5 x 3,5m

32 309  Nejnižší cena 30 dní před akcí 226 927 

Dřevěný zahradní altán - volné chvíle obklopené přírodou

Spojuje užitnost a estetický vzhled - dřevěný zahradní altán je prvkem, kterým stojí za to vybavit pozemek nebo komerční prostor pro pohodlné trávení času v náručí přírody. Prostorná střecha ochrání před případnými srážkami. Jako výrobce dřevěných konstrukcí do zahrad vytváříme atraktivní komponenty, které ovlivňují výzdobu pozemku. Ažurové stěny vytvářejí rozmanité možnosti uspořádání. Ozdobené popínavými rostlinami poskytnou částečný stín a pomohou vytvořit romantickou atmosféru. Další výhodou je střecha chránící před deštěm a sluncem. Jaká zahradní dekorace bude hezká a zároveň funkční? Samozřejmě dřevěný zahradní altán, který se těší neutuchající oblibě již řadu let. Použití odolného a stabilního smrkového a borovicového dřeva umožňuje vytvářet opravdu sofistikované konstrukce, které budou atmosférickým doplňkem každé domácí zahrady. Altán lze navíc umístit do parku, v blízkosti hotelu, penzionu, agroturistického objektu a všude tam, kde se lidé rádi setkávají, aby strávili příjemné chvíle uprostřed zeleně. Jako výrobce zahradních altánů nabízíme příznivé ceny. Většina altánů je postavena na čtvercovém nebo mnohoúhelníkovém půdorysu, proto mají různé rozměry, např.: Tradičně lze každý altán obohatit o dřevěnou podlahu, lavičky a můžete si vybrat i barvu (červenou, zelenou, hnědou, černou) bitumenového šindele, který ozdobí střechu. Stylový, dřevěný zahradní altán je produkt, který osloví každého, jelikož je krásným doplňkem každé zahrady nebo komerčního prostoru.

Dřevěné zahradní altány s montáží

Nabízíme dřevěné altány různých tvarů a velikostí, navržené na mnohoúhelníkovém půdorysu. Mohou být vybaveny dalším vybavením, jako jsou podlahy a pohodlné lavice. Díky tomu, že jsme výrobcem zahradního vybavení, můžeme garantovat příznivé ceny. Výrobky našich truhlářů jsou montovány ze sušeného borovicového a smrkového dřeva, které podléhá specializovanému technologickému procesu. Správně připravený materiál se nedeformuje, je odolný proti vlhkosti a destruktivním povětrnostním vlivům.

Výhody dřevěných zahradních altánů

Zařízení veřejného nebo soukromého prostoru dřevěnými prvky zvyšuje jeho atraktivitu. Altány jsou dobrým útočištěm pro účastníky jakéhokoli setkání nebo během zastavení při procházce. Při správné péči Vás ochrání před sluncem a deštěm po mnoho let. Pavilony by měly být impregnovány, aby vydržely dlouhou dobu. Můžete jim rovněž dodat libovolnou barvu vymalováním stěn, čímž snadno změníte jejich styl. Výběr správného vybavení, zahradního nábytku, polštářů, moskytiér, umístěním plynového grilu umožňuje upravit prostor podle vašich preferencí. Díky dřevěným altánům si můžete zařídit útulný koutek bez velkých finančních výdajů.

Výrobce zahradních altánů

Jsme výrobce bytové architektury známý v Polsku, České republice i na Slovensku. Dřevěné altány viditelné na této stránce, které vyrábíme, jsou dostupné za rozumné ceny. V krátké době po zadání objednávky a upřesnění detailů projektu dodáváme hotové prvky spolu s návodem, jak pavilon sestavit. Svépomocná montáž altánu je možná pomocí základního nářadí, což výrazně snižuje cenu výrobku. Dodatečné zastřešení bitumenovým šindelem zvýší jeho životnost. Tento typ krytiny doporučuje výrobce, jelikož se vyznačuje vysokou odolností vůči vnějším vlivům. Klasický dřevěný zahradní altán bude perfektním doplňkem:

  • letních domků,
  • saun,
  • koupacích sudů a dalších dřevěných venkovních prvků.

Díky komponentům vykonaným z přírodního materiálu ladí nabízené domy se sklem, kamenem nebo betonem.

Jak objednat dřevěný zahradní altán?

Pokud si chcete koupit dřevěný zahradní altán, navštivte nás, tedy prodejnu výrobce tzv. malé architektury. Nabízíme Vám produkty vyrobené podle Vašich představ a na zakázku. Díky tomu si můžete být 100% jisti, že k sestavení pavilonu dostanete kompletní sadu prvků. Všimněte si, že jako prodejce Vám garantujeme:

  • konkurenční ceny,
  • včasné dodání,
  • profesionální podporu v každé fázi realizace zakázky i po jejím dokončení.

Dle názoru našich stávajících zákazníků jsme spolehlivým výrobcem dřevěných altánů. Spolupracujeme s Obchodními partnery ze sektoru B2B a B2C. Pokud tedy máte zájem o naše dřevěné výrobky, kontaktujte nás!