K impregnaci našich výrobků používáme produkty společnosti Remmers Polska

Remmers je výrobce prostředků na ochranu a zušlechtění dřeva, který úspěšně rozvíjí své podnikání na polském trhu. Barvy, které vyrábí, neustále nastavují laťku stále výš, pokud jde o standardy – ať už hovoříme o kvalitativních, či technologických.

Pocházející z Poznaně společnost si dokázala získat uznání nejen obrovské skupiny zákazníků, ale také nejprestižnějších plebiscitů. Remmers Polska se již dvakrát podařilo umístit na seznamu Diamantů Podnikání Forbes, a v roce 2021 získali 1. místo v plebiscitu Spotřebitelského Lídra Kvality.

Remmers-HK-Lasur-Impregnat-do-drewna-5l-Mahon-Pojemnosc-5-l
Impregnat_lazurujacy_HK-Lazura-3w1_1200x628_1-min-1024x536
1619682022.446

O impregnaci produkty Bona

Bona, čili švédský výrobce produktů pro impregnaci dřeva. Již více než sto let si neustále buduje svou pozici na trhu, věrně se drží svých hodnot, jež mohou vést podnikání k neustálému zlepšování svého sortimentu. Oleje používané k impregnaci jsou samy o sobě zárukou kvality. Účinná ochrana proti všem povětrnostním vlivům má cenu zlata, pokud chceme za svým domem vytvořit dokonalé prostředí pro relaxaci. Snadná aplikace ve spojení s vysokou odolností nám dává jistý recept na zachování původního stavu dřevěných povrchů.

Vzorníky barev Remmers