A&M / Domy / Chaty

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Dřevěný letní domek - funkční řešení

Pokud si ceníte použitelnosti, estetiky a chcete si pozemek vybavit dřevěným zahradním domkem, naše konstrukce budou dokonalým řešením. Na vaši objednávku vybavíme prostor kolem domu dřevěným altánem. Dokážeme rovněž připravit prázdninové modely pro firmy, které chtějí vytvořit ubytovací základnu, jak rovněž pro soukromou klientelu. Naše projekty se vyznačují jednoduchým a atraktivním vzhledem. Navíc se snadno a rychle instalují a pořídíte je za přijatelnou cenu. Dřevěné stavby se vždy těšily sympatiím obyvatel měst, předměstí i vesnic. Zahradní chatky z borovicového nebo smrkového dřeva lze využít k uskladnění nářadí a plodin nasbíraných ze záhonů. Na druhou stranu altán se ideálně hodí jako místo k odpočinku a společenskému vyžití. Nabízíme Vám také letní domek ze dřeva, který byl stvořen pro odpočinek na rekreačním pozemku, např. příměstské zahrádky nebo u jezera. Ve stavení je místo k noclehu a kuchyňský kout.

Z čeho stavíme letní a zahradní domky?

Stavebním materiálem zahradního domku je sušené dřevo , které pochází od tuzemských dodavatelů. K altánku si můžete objednat i podlahu, pokud nemáte zpevněný podklad. Na druhou stranu k pokrytí střechy stojí za to zvolit bitumenové šindele, které se dodávají ve 4 barvách:

  • červené,
  • zelené,
  • hnědé,
  • černé.

Letní domky z borovicového nebo smrkového dřeva jsou zajímavým způsobem využití rekreačního pozemku. Navíc si pomocí těchto budov můžete vytvořit vlastní ubytovací základnu k pronájmu. Předností našich výrobků je lehká konstrukce, která výrazně předčí ostatní materiály, zejména s ohledem na cenu. Další výhodou je rychlost montáže rámu, jak rovněž dokončení stěn a střechy. Prezentované chaty jsou standardně vybaveny:

  • pevnými stěnami,
  • dveřmi i okny,
  • střechou a podlahou,

volitelně si také můžete objednat dodatečné okno. Volbu barvy bitumenového šindele necháváme rovněž na zákazníkovi. K dispozici jsou 4 barvy, stejné jako v případě objektů do zahrady. Tloušťka stěn závisí na projektu a pohybuje se od 34 do 45 mm. Nabízíme přizpůsobení projektu dřevěného letního domku dle vlastních požadavků Kupujícího. Garantujeme solidní provedení a komfort používání.

Montáž letních domů ze dřeva

V naší nabídce naleznete různé modely letních domků a altánů. Stavíme varianty různých velikostí, verze s předsíní i bez. Volba odolných komponentů a dodatečná impregnace dřeva, která by měla být provedena po sestavení celku, pomáhá udržet objekt v nezměněné podobě na dlouhá léta. V zájmu každého klienta, soukromého i firemního:

  • realizujeme objednávky včas,
  • zboží zasíláme na uvedenou adresu,
  • přikládáme návod pro usnadnění svépomocné montáže součástí.

Nejdůležitější je, že sestavení chatky je snadné a intuitivní. Potřebujete pouze základní nástroje, například aku-šroubovák atd.

Dřevěné zahradní domky ze dřeva

Dohlížíme na proces od výběru a sušení smrkových či borovicových prken a technologického zpracování až po vytvoření dřevěného letního domku, který okouzlí svou estetikou a splňuje vysoká kvalitativní kritéria. Tým zkušených profesionálů dbá na to, aby bylo dřevo nejvyšší kvality a materiál náležitě zajištěn proti vlhkosti, plísním, deformacím a hmyzu. Zahradní altány jsou vybaveny pevnými stěnami, střechou, okny, dveřmi a podlahou, pokud není pevná půda. Standardní projekt je možné upravit s ohledem na individuální potřeby zákazníka. Konstrukce objektů může být vybavena dalšími prvky.

Využití rekreačního pozemku - domky, altány ze dřeva

Z možnosti využití pozemku pro zahradní domek ze dřeva těží jak podnikatelé, tak i soukromé osoby . Firmy vytvářejí prázdninové základny a nabízejí místa v atraktivních chatkách, což je dobrý podnikatelský nápad. Stále více osob hledá odpočinek v náručí přírody. Dřevěný, ekologický model lze atraktivně vybavit podle vlastních preferencí a vytvořit tak zajímavé turistické místo. Často také realizujeme projekty pro individuální klienty, kteří chtějí vytvořit dodatečné místo k ubytování pro hosty v prostoru kolem domu, nebo zařídit zahradní altán ze dřeva na rekreačním pozemku. Naše firma dbá na rychlé vyřízení objednávky a krátké dodací lhůty. Díky tomu, že jsou letní objekty určeny pro vlastní montáž, je jejich cena tak konkurenceschopná.

Vyberte si osvědčeného výrobce domků ze dřeva

Jsme polský výrobce funkčních zahradních domků ze dřeva. Vytváříme je ze suroviny pocházející z místních lesů. Díky tomu garantujeme vysokou kvalitu každého prvku, ze kterého je vytvořena podlaha i stěny. Dodatečně je chráníme proti škůdcům, plísním, bakteriím a UV záření. Jako výrobce nabízíme letní domky a rekreační altány za atraktivní ceny. Zaručujeme skvělé technické parametry všech dřevěných výrobků. Pokud Vás některý z dostupných letních altánků zaujal, zveme Vás k nákupu. Jednáme rychle a plníme objednávky v souladu s dohodnutým termínem. Máte nějaké dotazy? Zavolejte nebo napište!