NEBOJ SE USKUTEČŇOVAT LIDSKÉ SNY
O KRÁSNÉM A FUNKČNÍM ZAHRADĚ

– POZNÁVEJ NABÍDKU VÝROBCE!

Jak vypadá spolupráce?

Naše sauny jsou dokonalým receptem na to,
jak si každý den zajistit neocenitelnou relaxaci.

Zjistěte, jak začít spolupracovat s námi!

``Vždy nabízejte zákazníkovi to, po čem touží, o čem sní,
a nikdy se nebudete stěžovat na nedostatek zákazníků.``

Kontaktujte nás a dozvíte se
konkrétní podmínky spolupráce:

Domki Sauny je předním výrobcem
řešení pro pohodlnou každodenní relaxaci.

Naše nabídka zahrnuje zahradní a domácí sauny,
ruské vany, altány a modulární domky.
Dodáváme je již od roku 2015 a nabízíme výrobky
nejvyšší kvality z přírodních dřevěných materiálů.
V kombinaci s využitím nejmodernějších technologií
v rukou našich profesionálů zaručují zachování
perfektního stavu po mnoho let.

Nám záleží na budování
dlouhodobých a partnerských
obchodních vztahů.

Přesnost je naše druhé jméno. Věnujeme tomu velkou
pozornost v každé fázi, což se v konečném důsledku
projevuje na kvalitě. To se projevuje nejen v
odvedené práci, ale také v dodržování
dohodnutých termínů.

Stále se rozvíjíme

Postupně rozšiřujeme oblast našeho působení!
Kromě dodávek našich výrobků na území Polska
si s nimi mohou odpočinout i lidé v jiných částech Evropy.
V současné době budujeme své dobré jméno mimo jiné
v České republice a na Slovensku. Pokud byste však chtěli
společně dobýt úplně jiný trh, jsme otevřeni návrhům!

Rozšíření ubytovacího zařízení nebo zóna wellness (SPA)

Sauna, zahradní vana nebo modulární domek jsou skvělým nápadem, jak zpestřit ubytovací zařízení. Pokud na ně vsadíte, nejenže se stane atraktivnějším, ale také umožní vašim budoucím hostům zažít výjimečný komfort a poskytne jim skvělou příležitost pro efektivní reset během jejich dovolené. Vaši návštěvníci vám za to jistě poděkují! Pokud plánujete otevřít nové lázeňské a wellness zařízení, jste nepochybně na správném místě.

Pokud ale například provozujete obchod nebo chcete prodávat sauny či zahradní vany, je to skvělý nápad. V době, kdy je času málo a povinnosti zabírají téměř celý den, je příležitost k pohodlné relaxaci na dosah ruky velmi důležitá. Proto se popularita tohoto typu výrobků neustále zvyšuje.

Kromě toho jsou naše nabídky vhodně přizpůsobeny potřebám velkoobchodních zákazníků. Můžete si tak být jisti, že naše produkty můžete zakoupit za výhodnou cenu!

NÁZORY O NÁS

David BKDavid BK ★★★★★ Dodaná sauna premium je krásná, moc děkuji panu Koncsakovi za perkektní servis a trpělivost v poptávkové fázi. Měl jsem nekonečné množství dotazů , na které vždy ochotně a rychle odpověděl.Anna RobakAnna Robak ★★★★★ Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu domku ogrodowego Zuzia 1M MM M ★★★★★ Super mega wypasiona sauna i jacuzzi w jednym. Cudownie sie prezentuje. Jesteśmy zachwyceni. Profesjonalna ekipa pomogła nam przy montażu. Jeszcze tam wrócimy po inne produkty.Pavel TothPavel Toth ★★★★★ Mooc děkuji za vyřízení mé objednávky . Vše perfektně funguje 🙂 jsme max spokojeni 😉 a přikládám foto tak jak jsem stavebnici Vámi dodanou složil a využil dodaný materiál 🙂Marian PanikMarian Panik ★★★★★ Thermo sauna mini set,krásna,spolahlivá a hlavne funkčná.Môžem len doporučiť!!Marek WojewodzicMarek Wojewodzic ★★★★★ Firma która posiada profesjonalne podejście dla klienta zamówiłem saunę z termo drewna czas oczekiwania dwa tygodnie dostawa na miejsce z rozładunkiem pan kierowca z bardzo wysokimi umiejętnościami operowania HDS polecam kontakt z firmąArkadiusz PłachtaArkadiusz Płachta ★★★★★ Sauna, jacuzzi i balia rewelacja! Kontakt z sprzedającym bardzo dobry. PolecamVaclava PetraskovaVaclava Petraskova ★★★★★ Objednávka proběhla na 1 a už se těšíme, jak si budeme saunu užívat. Firmě děkujeme a vám, kdo sháníte soudeček, tuto firmu vřele doporučujeme.Natalia B.Natalia B. ★★★★★ Nasze marzenie zostało spełnione,zamówiliśmy piękny zestaw :sauna oraz jacuzzi plus zadaszenie.Wszystko pasuje do siebie idealnie.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy Firmę .Rafał GolaśRafał Golaś ★★★★★ Zakupiona sauna jest bardzo solidnie wykonana. Polecam!Maja HoinkisMaja Hoinkis ★★★★★ Zakupiliśmy saunę ogrodową premium, która wykonana jest bardzo solidnie i wygląda super i co najważniejsze idealnie pasuje do wymiarów naszego tarasu .Profesjonalne doradztwo i obsługa. Szczerze polecam tą firmę.Ryszard RatajczakRyszard Ratajczak ★★★★★ Solidnie wykonany zestaw do saunowania Thermo Mini- idealnyna małą działkę dla 2-3 osób. Szybko nagrzewający się piec to duża zaleta. Rodzina świątecznie testowała zestaw i bardzo miło spędziliśmy czas. Polecam.js_loader

Názory nejsou ověřovány přímo naším týmem.