Zobrazuji všech 10 výsledků

Sauna 2 m bez předsíně

50 747 52 650 

Sauna 2,5 m bez předsíně

57 091 58 995 

Sauna 2,5 m s předsíní

57 091 58 995 

Sauna 3,5 m s předsíní

85 640 87 543 

Čtvercová sauna

57 091 58 995 

Sauna 2 m THERMO

69 780 71 683 

Sauna THERMO 3,5 m s předsíní

117 361 119 264 

Čtvercová sauna THERMO

79 296 81 199 

Dřevěná zahradní sauna - finský způsob pro zdravé tělo i duši

Sníte o pohodlné, estetické zahradní sauně, jejíž projekt byl realizován energeticky úsporným způsobem? Objednáte-li si u výrobce venkovní, dřevěnou finskou lázeň ve formě sudu, získáte ekonomický model, ve kterém je teplo distribuováno efektivním způsobem. Vysoce kvalitní prvky a mimořádně pečlivé zpracování zajišťují atraktivní formu, která ozdobí prostor kolem Vašeho domu, a to vše za rozumnou, konkurenceschopnou cenu! Díky sezením vyčistíte a okysličíte pokožku, zlepšíte krevní oběh a otužujete se. Je to skvělý způsob regenerace a relaxace! Zahradní architektura zažívá boom na sofistikované konstrukce ze dřeva, které vzbuzují obdiv u rodiny, přátel i sousedů. Je to také jedinečná příležitost, jak splnit sny zákazníků a nabídnout jim dřevěnou zahradní saunu, která nejen hezky vypadá, ale umožňuje i péči o zdraví. Setkáte se s ní ve fitness klubech, hotelech, penzionech nebo agroturistických objektech. Klasická sauna je dřevěná konstrukce ve tvaru sudu z prken z modřínového nebo smrkového dřeva o tloušťce 45 mm, krytá střechou z bitumenového šindele. Uvnitř jsou tradičně vykonané z dřeva, pohodlné lavice a dveře se okénkem. Mezi hlavní zdravotní přínosy sauny patří:
  • detoxikace organismu,
  • posílení imunity,
  • zlepšení kvality spánku,
  • příznivý vliv na pevnost pokožky,
  • rychlá regenerace po fyzické námaze,
  • zlepšení pohody.

Výrobce dřevěných zahradních saun

Jako výrobce dřevěných prvků již léta vybavujeme ubytovací střediska, wellness společnosti i soukromou klientelu prvky zahradní architektury. Zaměřujeme se na přírodní surovinu, jakou je dřevo. Naši zkušení tesaři se starají o vytvoření odolných a atraktivních konstrukcí, jako jsou venkovní dřevěné sauny. Finská zahradní lázeň ve tvaru sudu je vyrobena z řádně impregnovaných a opracovaných modřínových a smrkových prken. Její střecha může být pokryta bitumenovým šindelem, který je vysoce odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. V naší nabídce naleznete zahradní sauny v rozměrech 2 m x 2 m nebo 2 m x 4 m, dostupné rovněž ve provedení s předsíní. Vytváříme rovněž verze hranaté.

Venkovní dřevěné sauny

Použití správně ošetřených a připravených dřevěných prvků dává sauně vyniknout vynikající tepelnou izolací. Termoregulační vlastnosti použitých materiálů přispívají k úspoře energie a prodlužují životnost konstrukcí, které jsou odolné vůči vlhkosti, plísním a houbám. Srdcem zařízení jsou kamna. V našich lázních montujeme modely od známého a uznávaného finského výrobce - značky Harvia. Jedná se o špičkové zařízení, které zajišťuje mnohaletý, bezproblémový provoz. Zařízení se vyznačují vysokou účinností a výbornými technickými parametry, které umožňují rychlé vytopení místnosti a její udržení v teple.

Moderní a pohodlné dřevěné zahradní sauny

Jako výrobce zahradních saun zařizujeme prostor pomocí jednoduchých, dřevěných a osvědčených konstrukcí ve skandinávském designu. Přírodní dřevo je materiál, který vypadá elegantně a nevyjde z módy. Díky tvaru a konstrukci lázeň zapadne do architektury prostoru a nezabere mnoho místa, přitom je dostatečně prostorná, aby se dovnitř vešlo několik osob. Venkovní objekty, které představujeme, jsou vybaveny komfortními lavicemi a dveřmi z tvrzeného skla - praktickými i estetickými. Konstrukčním a povrchovým materiálem je kvalitní dřevo, díky čemuž má sauna výborné termoregulační vlastnosti, které zabraňují tepelným ztrátám. Kromě toho je produkt bezpečný a snadno se používá.