A&M / Kádě

Zobrazuji všech 5 výsledků

Bez impregnace
Bezbarvý
Matice
Rustikální dub
Antracit
Palisandr

Chladicí koupací sud s vložkou z polyesterové pryskyřice

20 599 22 660 
Bez impregnace
Bezbarvý
Matice
Rustikální dub
Antracit
Palisandr

Oválná káď se spirálovou pec

24 034 26 094 
Bez impregnace
Bezbarvý
Matice
Rustikální dub
Antracit
Palisandr

Káď 160 – relaxace ve vlastní zahradě

44 640 46 701 
Bez impregnace
Bezbarvý
Matice
Rustikální dub
Antracit
Palisandr

Káď 180 s vnějším ohřevem, bez vložky

44 633 46 701  Nejnižší cena 30 dní před akcí 44 633 
Bez impregnace
Bezbarvý
Matice
Rustikální dub
Antracit
Palisandr

Káď 200 s vložkou a vnějším ohřevem

54 943 57 004 

Venkovní dřevěný koupací sud - relaxace podle tradice národů Východu

Při vybavování prostoru kolem domu, ubytovacích zařízení či SPA se vyplatí přemýšlet o doplňkovém prvku, který toto místo výrazně zatraktivní. Takovým objektem je venkovní dřevěný zahradní koupací sud, který pomáhá pečovat o kondici a pohodu. Můžete jej používat po celý rok, umístit na zahradu nebo terasu a užívat si relaxační horké koupele a otužovací studené seance, stejně jako oku lahodící design. Koupací sud ze dřeva vypadá velmi atraktivně. Je ideálním doplňkem sauny, která je také dostupná přímo od výrobce. O sauně a koupacím sudu se tradují legendy, jelikož od nepaměti šlo o jednoduché „zařízení“, které používaly národy na území dnešního Ruska. V současné době jsou venkovní zahradní koupací sudy ze dřeva k vidění stále častěji v hotelích, SPA i v domácnostech. Rostoucí obliba je způsobena především módou přirozeného a zdravého životního stylu. Seznamte se prosím s nabídkou výrobce!

Zahradní dřevěný koupací sud - z čeho je vyrobený?

Standardní zahradní venkovní koupací sud je vyroben z modřínového nebo smrkového dřeva a jeho součástí jsou speciální kamna. Udržuje správnou teplotu pro koupel. Interiér může být obložen přírodním dřevem, polyesterovou pryskyřicí nebo polypropylenovou vložkou. Koupací sud je dodáván s praktickými schody, pohodlnou lavici a ochranným zábradlím. Celek je usazen na speciálních podpěrách. Můžete si koupit jakýkoli model z katalogu za nízkou cenu výrobce. Ručíme za to, že jsou námi dodávané konstrukce odolné a stabilní. Všimněte si, že zahradní dřevěné sauny jsou vyrobeny z prken tloušťky 45 mm, přičemž konstrukční výška je 100 cm a průměr 180 cm. Díky tomu je může bezpečně používat i více osob současně. Koupací sud je dobrý způsob relaxace, udržení zdraví a otužování těla po celý rok podle starých a osvědčených metod našich předků. Vyberte si zařízení na míru Vašim potřebám a objednejte. Jako oficiální výrobce venkovních koupacích sudů ze dřeva garantujeme včasné dodání!

Proč dřevěný koupací sud?

Díky dřevěné sauně se prostor zahrady promění v opravdovou relaxační zónu. Jako výrobce koupacích sudů ze dřeva nabízíme odolné konstrukce, které se vyznačují kvalitou zpracování při použití kvalitních surovin, což zaručuje dlouhodobý provoz v nezměněném stavu. Vnější dřevěný koupací sud je vyroben z:

  • speciálně impregnovaných,
  • odolných,
  • přírodních modřínových nebo smrkových prken.

Vložku zahradního koupacího sudu tvoří těsné přírodní dřevo, polyesterová pryskyřice nebo polypropylen. Koupací sud se stejně jako naše sauna vyznačuje jednoduchým, skandinávským designem. Odolný, pevný materiál je bezpečný a odolný vůči povětrnostním vlivům, takže jej lze používat po celý rok. Obraťte se na osvědčeného výrobce zahradní architektury!

Výhody dřevěného koupacího sudu

Koupele na čerstvém vzduchu jsou atraktivním nápadem, jak trávit volný čas. Venkovní sauna a zahradní dřevěný koupací sud jsou dobrým způsobem, jak se uvolnit a udržovat se v kondici. Jako výrobce zajišťujeme vysoce kvalitní produkty pro venkovní parní lázně. Pamatujte, že vodní sezení v dřevěném koupacím sudu:

  • snižuje napětí nervového systému, snižuje hladinu kortizolu,
  • zlepšuje krevní oběh a účinnost oběhového systému,
  • posiluje odolnost organismu,
  • okysličuje a čistí pokožku,
  • teplé koupele a pára pomáhají uvolnit dýchací cesty,
  • chladné sezení otužují organismus, zpevňují tělo, činí epidermis pružnější a pomáhají urychlit metabolismus a spálit přebytečná kila.

Jako výrobce saun a koupacích sudů, ale i dřevěných domů a zahradních altánů nabízíme to nejkvalitnější venkovní vybavení, vyrobené z pevného, odolného materiálu za konkurenceschopné ceny. Dbáme na dochvilnost.

Výrobce dřevěných koupacích sudů

Je to skvělá alternativa k jacuzzi. Dřevěný zahradní koupací sud vypadá mimořádně stylově a umožňuje Vám trávit čas zajímavým způsobem. Jako výrobce dřevěných koupacích sudů představujeme venkovní zahradní koupací sudy s vložkou a kamny. Navíc zajišťujeme chladící modul pro zimní plavání, ideální po návštěvě sauny. U nás najdete dřevěné modely různých velikostí, kulaté i oválné s pohodlnými schůdky a lavicí, stejně jako ochranný kryt na ochranu zařízení. Široký sortiment zahrnuje mj. verze s vnitřním průměrem 185 cm, jejich konstrukce pohodlně pojme šest dospělých osob. Pokud Vás zaujala nabídka výrobce zahradních koupacích sudů a finských saun, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme vybrat koupací sud na míru Vašim potřebám. Postaráme se o včasnou realizaci zakázky a dodáme venkovní architekturu na uvedenou adresu. Jsme zkušeným obchodním partnerem a spolupracujeme s B2C a B2B klienty. Naše dřevěné výrobky kupují lidé a firmy z Polska, České republiky i Slovenska. Srdečně Vás zveme!