Se dřevem pracujeme již mnoho let
– krok za krokem jsme získali cenné zkušenosti v oblasti zpracování dřeva.

Kvalifikovaný tým tesařů se postará o nejvyšší kvalitu výrobku, aby si Vaši zákazníci mohli užívat jedinečnou saunu, ruskou káď, jeden z praktických domků nebo altán. Všechny konstrukce stavíme pouze z polských surovin ze státních lesů. Smrkové, borové a modřínové dřevo jsou solidní stavební materiály, které vynikají svou odolností a elegancí. Přestože používáme nejmodernější nástroje a stroje, neustále dbáme na to, aby byl každý výrobek vytříbeným a jedinečným řemeslným dílem.

Díky naší specializaci můžeme nabídnout vysokou kvalitu za rozumnou cenu a navíc se vždy přizpůsobíme požadavkům Vašich zákazníků.

Rozvíjíme se – naše obchodní horizonty zahrnují nejen Polsko, ale také německý, český a slovenský trh. To dokazuje, že zákazníci oceňují naši práci a důvěřují nám. Naše produkty nabízíme maloobchodníkům, velkoobchodníkům, zahradnictvím, hotelům, agroturistice, sportovním centrům a wellness průmyslu obecně.

ČÍM SE LIŠÍME?

Jsme hrdí na to, že jsme jiní – zkrátka lepší. Každého podnikatele bereme vážně a v souladu se zásadami Fair Play. Navíc se zavazujeme k budování dlouhodobých obchodních vztahů a zaručujeme Vaší společnosti:

RYCHLÝ KONTAKT

na všechny dotazy odpovídáme do 24 hodin.

KVALITA

dbáme na nejvyšší standardy výrobků, které jsou na trhu ceněny právě pro svou výjimečnou kvalitu.

RYCHLÝ KONTAKT K

jednání nás motivují Vaše potřeby, proto zajistíme výhodné podmínky pro objednání a zorganizujeme logistiku.

DOCHVILNOST

dodržujeme podmínky a vždy se snažíme na 100 % zajistit, abyste svou objednávku obdrželi podle plánu a v souladu s termínem.

modernity

MODERNOST

neustálý vývoj našich strojů a investice do inovativních technologií jsou přirozenou samozřejmostí, na které nikdy nešetříme.