Zobrazuji všechny 3 výsledky

Suchá sauna IR2

42 290  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 38 059 

Suchá sauna IR3

52 156  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 46 941 

Suchá sauna IR4

56 387  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 50 747 
Chcete si zpestřit svůj dům přidáním elegance a funkčnosti? Domácí sauna je dokonalou kombinací obou těchto vlastností, která Vám poskytne účinnou relaxaci každý den, aniž byste opustili svůj domov. Nákupem mimořádně ekonomického a solidního řešení v podobě suché sauny u nás se zaměřujete nejen na relaxaci, ale také na péči o své zdraví!

Suché sauny z kolekce INFRARED

Naše nové domácí sauny z kolekce INFRARED jsou skutečnou novinkou na trhu. Tyto modely byly vybaveny operačním systémem s infračerveným paprskem, který uživatelům otevírá mnoho zdravotně prospěšných možností. Jednou z nejčastěji využívaných je především možnost provedení terapie, jejímž cílem je bojovat proti celulitidě a zlepšit pevnost pokožky.

Účinný recept na zdraví

Používání suchých saun, zejména těch vybavených infračerveným systémem, přináší celou řadu výhod pro naše zdraví. Mezi nejvýznamnější z nich patří mimo jiné:
  • účinná profylaxe proti poruchám kosterního systému,
  • zlepšení udržení homeostázy v organismu,
  • zlepšení krevního oběhu,
  • odstranění různých lokálních bolestí (zejména napětí).
Kromě vlivu na fyzické zdraví mají sezení v suché sauně velmi dobrý vliv na naši duševní pohodu. Po jejím opuštění si můžeme být jisti pocitem tepla, který námi proudí, pocitem klidu a zlepšením nálady.

Odolná konstrukce domácí sauny, aneb dlouhodobá investice do komfortu

Kromě výhod používání suchých saun Vám modely série INFRARED nacházející se v naší nabídce umožňují posunout komfort na úplně jinou úroveň. Mohou za to špičková technologická řešení, která jsou v nich použita, a použití nejodolnějších dostupných materiálů, které mají na svědomí i jedinečný design. Životnost našich suchých saun je ovlivněna především použitím masivního dřeva z kanadské jedle - typ HEMLOCK. Jeho výplň elegantními skleněnými dvířky o tloušťce až 8 mm z něj dělá konstrukci, která si zachová původní stav po léta. Otázku vytápění řeší obzvláště silné karbonové a quartzové radiátory, které Vám pomocí regulátoru umožní zahřát saunu na vysněnou úroveň.

Vylepšení zvyšující komfort v domácích saunách

Při navrhování domácích saun z kolekce INFRARED bylo hlavní myšlenkou zajistit maximální komfort. K tomuto účelu v nich můžete najít různé druhy vylepšení, která Vám umožní udělat z pobytu v sauně odpočinek snů. Za zmínku stojí především následující:
  • 2 vestavěné reproduktory s možností připojení přes Bluetooth,
  • ionizátor vzduchu, který osvěží místnost a odstraní bakterie,
  • funkce dezinfekce ozónem,
  • digitální panel nastavení sauny.
Kombinace všech těchto zařízení v suchých saunách umožňuje zaručit vysněnou relaxaci ve vlastním domu.

Intimní suché sauny ideální do domu

Suché sauny jsou řešením, které si neustále získává na oblibě. Kromě výhod plynoucích z jejich používání. Mnoho lidí přesvědčil i fakt, že jsou energeticky úsporné. Vzhledem k tomu, že tento typ sauny je většinou komornější, nevyžaduje jejich vyhřívání velké množství energie. Vzhledem k velikosti není ani jejich umístění v domu větším problémem. Přestože jsou relativně malé, naše modely jsou schopny bez problémů pojmout až 4 osoby současně.

Vsaďte na suché domácí sauny!

Sníte o sauně uvnitř svého domu? Před Vámi je ideální příležitost splnit si své sny o komfortu! Suché domácí sauny jsou perfektním řešením pro každého, kdo chce pečovat o své zdraví a zajistit si každodenní relaxaci. Modely ze série INFRARED jsou perfektní investicí s dlouhou životností, která bude přinášet požadované efekty hospodárným způsobem po mnoho let. Naše suché sauny splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků, takže budou jistě ideální variantou i pro Vás! Podívejte se na naši další nabídku, kde najdete i mimo jiné zahradní sauny nebo dřevěné bazény! Naše produkty splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.