A&M / Sauny / Domácí sauny

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Suchá sauna IR2

42 135  Nejnižší cena 30 dní před akcí 295 941 

Suchá sauna IR3

51 968  Nejnižší cena 30 dní před akcí 365 005 

Suchá sauna IR4

56 183  Nejnižší cena 30 dní před akcí 394 609 

Chcete si zpestřit svůj dům přidáním elegance a funkčnosti? Domácí sauna je dokonalou kombinací obou těchto vlastností, která Vám poskytne účinnou relaxaci každý den, aniž byste opustili svůj domov. Nákupem mimořádně ekonomického a solidního řešení v podobě suché sauny u nás se zaměřujete nejen na relaxaci, ale také na péči o své zdraví!

Suché sauny z kolekce INFRARED

Naše nové domácí sauny z kolekce INFRARED jsou skutečnou novinkou na trhu. Tyto modely byly vybaveny operačním systémem s infračerveným paprskem, který uživatelům otevírá mnoho zdravotně prospěšných možností. Jednou z nejčastěji využívaných je především možnost provedení terapie, jejímž cílem je bojovat proti celulitidě a zlepšit pevnost pokožky.

Účinný recept na zdraví

Používání suchých saun, zejména těch vybavených infračerveným systémem, přináší celou řadu výhod pro naše zdraví. Mezi nejvýznamnější z nich patří mimo jiné:

  • účinná profylaxe proti poruchám kosterního systému,
  • zlepšení udržení homeostázy v organismu,
  • zlepšení krevního oběhu,
  • odstranění různých lokálních bolestí (zejména napětí).

Kromě vlivu na fyzické zdraví mají sezení v suché sauně velmi dobrý vliv na naši duševní pohodu. Po jejím opuštění si můžeme být jisti pocitem tepla, který námi proudí, pocitem klidu a zlepšením nálady.

Odolná konstrukce domácí sauny, aneb dlouhodobá investice do komfortu

Kromě výhod používání suchých saun Vám modely série INFRARED nacházející se v naší nabídce umožňují posunout komfort na úplně jinou úroveň. Mohou za to špičková technologická řešení, která jsou v nich použita, a použití nejodolnějších dostupných materiálů, které mají na svědomí i jedinečný design. Životnost našich suchých saun je ovlivněna především použitím masivního dřeva z kanadské jedle - typ HEMLOCK. Jeho výplň elegantními skleněnými dvířky o tloušťce až 8 mm z něj dělá konstrukci, která si zachová původní stav po léta. Otázku vytápění řeší obzvláště silné karbonové a quartzové radiátory, které Vám pomocí regulátoru umožní zahřát saunu na vysněnou úroveň.

Vylepšení zvyšující komfort v domácích saunách

Při navrhování domácích saun z kolekce INFRARED bylo hlavní myšlenkou zajistit maximální komfort. K tomuto účelu v nich můžete najít různé druhy vylepšení, která Vám umožní udělat z pobytu v sauně odpočinek snů. Za zmínku stojí především následující:

  • 2 vestavěné reproduktory s možností připojení přes Bluetooth,
  • ionizátor vzduchu, který osvěží místnost a odstraní bakterie,
  • funkce dezinfekce ozónem,
  • digitální panel nastavení sauny.

Kombinace všech těchto zařízení v suchých saunách umožňuje zaručit vysněnou relaxaci ve vlastním domu.

Intimní suché sauny ideální do domu

Suché sauny jsou řešením, které si neustále získává na oblibě. Kromě výhod plynoucích z jejich používání. Mnoho lidí přesvědčil i fakt, že jsou energeticky úsporné. Vzhledem k tomu, že tento typ sauny je většinou komornější, nevyžaduje jejich vyhřívání velké množství energie. Vzhledem k velikosti není ani jejich umístění v domu větším problémem. Přestože jsou relativně malé, naše modely jsou schopny bez problémů pojmout až 4 osoby současně.

Vsaďte na suché domácí sauny!

Sníte o sauně uvnitř svého domu? Před Vámi je ideální příležitost splnit si své sny o komfortu! Suché domácí sauny jsou perfektním řešením pro každého, kdo chce pečovat o své zdraví a zajistit si každodenní relaxaci. Modely ze série INFRARED jsou perfektní investicí s dlouhou životností, která bude přinášet požadované efekty hospodárným způsobem po mnoho let. Naše suché sauny splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků, takže budou jistě ideální variantou i pro Vás!

Podívejte se na naši další nabídku, kde najdete i mimo jiné zahradní sauny nebo dřevěné bazény! Naše produkty splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.